Roger-Joan Sauquet Llonch
Departament de Projectes Arquitectònics
Professor Ajudant Doctor
roger-joan.sauquet@upc.edu


Roger Señis Lopez
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
roger.senis@upc.edu


Raül Serra Fabregà
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
raul.serra@upc.edu


Marta Serra Permanyer
Departament de Teoria i Història de l'Arquitectura i Tècniques de Comunicació
marta.serra-permanyer@upc.edu


Erica Beatriz Sogbe Mora
Departament de Teoria i Història de l'Arquitectura i Tècniques de Comunicació
erica.sogbe@upc.edu


Joan Solà Font
Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori
Professor Associat
joan.sola.font@upc.edu


Enrique Soriano Botella
Departament de Representació Arquitectònica
enrique.soriano@upc.edu


Santi Soto Pi
Departament de Projectes Arquitectònics
Professor Associat
santisoto@coac.net


Adolf Sotoca Garcia
Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori
Professor Agregat
Director Acadèmic Màster MISMeC
adolf.sotoca@upc.edu


David Steegmann Mangrané
Departament de Projectes Arquitectònics
david.steegmann@upc.edu



Total professors: 108
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »