Josep Tornabell Teixidor
Departament de Representació Arquitectònica
josep.tornabell@upc.edu


Carmen María Torres González
Departament de Projectes Arquitectònics
carmen.maria.torres@upc.edu


Roger Tudo Gali
Departament de Projectes Arquitectònics
roger.tudo@upc.edu


Miguel M. Usandizaga Calparsoro
Departament de Teoria i Història de l'Arquitectura i Tècniques de Comunicació
miguel.usandizaga@upc.edu


Xavier Vancells Guérin
Departament de Projectes Arquitectònics
Professor Associat
xavier.vancells@upc.edu


Isabel Vega Ainsa
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
isabel.vega@upc.edu


Jose Zabala Roji
Departament de Projectes Arquitectònics
jose.zabala@upc.edu


Joan Lluís Zamora i Mestre
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
Professor Titular d'Universitat
joan.lluis.zamora@upc.edu



Total professors: 108
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »