Guillem Bosch Folch
Departament de Representació Arquitectònica
Professor Associat
guillem.bosch@upc.edu


Pere Buil Castells
Departament de Projectes Arquitectònics
pere.buil@upc.edu


Míriam Cabanas Ballbè
Departament de Representació Arquitectònica
miriam.cabanas@upc.edu


Daniel Calatayud Souweine
Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori
daniel.calatayud@upc.edu


Marc Camallonga Rodriguez
Departament de Projectes Arquitectònics
marc.camallonga@upc.edu


Lluis Cantallops Dalmau
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
lluis.cantallops.dalmau@upc.edu


Ana Casas Portet
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
annacp@coac.cat


Isabel Castiñeira Palou
Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori
Professora Titular
isabel.castineira@upc.edu


Jordi Claret Marti
Departament de Projectes Arquitectònics
coqueclaret@coac.net


Helena Coch Roura
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
helena.coch@upc.edu



Total professors: 108
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »