Raimon Farre Moreto
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
raimon.farre@upc.edu


Franc Fernández Eduardo
Departament de Projectes Arquitectònics
Professor Associat
francisco.manuel.fernandez@upc.edu


Pere Fuertes Pérez
Departament de Projectes Arquitectònics
Professor Agregat
Director ETSAV
pere.fuertes@upc.edu


David Garcia Carrera
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
Professor Associat
david.garcia.carrera@upc.edu


Josep M. Garcia-Fuentes
Departament de Teoria i Història de l'Arquitectura i Tècniques de Comunicació
Professor Ajudant Doctor
jose.maria.garcia-fuentes@upc.edu


Pablo Garrido Torres
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
Professor Associat
pablo.garrido@upc.edu


Sergi Garriga Bosch
Departament de Teoria i Història de l'Arquitectura i Tècniques de Comunicació
sergi.garriga@upc.edu


Alejandro Gauthier Amigo
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
alexandre.gauthier@upc.edu


Ruben Giménez Casquero
Departament de Representació Arquitectònica
ruben.gimenez.casquero@upc.edu


Xavier Gimferrer Vilaplana
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
Professor Associat
xavier.gimferrer@upc.edu



Total professors: 108
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »