Josep Giner Olcina
Departament de Teoria i Història de l'Arquitectura i Tècniques de Comunicació
josep.giner@upc.edu


Alfonso De Jesús Godoy Muñoz
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
alfonso.godoy@upc.edu


Kathrin Golda-pongratz
Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori
kathrin.golda-pongratz@upc.edu


Madalen González Bereziartua
Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori
madalen.gonzalez@upc.edu


Manel Gonzalez Solanes
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
Professor Associat
manel.gonzalez.solanes@upc.edu


Carlos Jaen Gonzalez
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
carles.jaen@coac.cat


Lluís Jubert Rosich
Departament de Projectes Arquitectònics
Professor Associat
luis.jubert.i@upc.edu


Carles Llop Torné
Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori
Professor Titular d'Universitat
cllop@coac.net


David López López
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
david.lopez.lopez@upc.edu


Cira López Miró
Departament de Representació Arquitectònica
cira.lopez@upc.edu



Total professors: 108
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »