Fabian Lopez Plazas
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
fabian.lopez@upc.edu


Carlos Marcos Padrós
Departament de Projectes Arquitectònics
Professor Associat
cmarcos@coac.net


Magda Mària Serrano
Departament de Projectes Arquitectònics
Professora Agregada
magda.maria@upc.edu


Lorena Maristany Jackson
Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori
lorena.maristany@upc.edu


Enric Massip-Bosch
Departament de Projectes Arquitectònics
Professor Associat
enric.masip@upc.edu


Torsten Andreas Masseck
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
torsten.masseck@upc.edu


Xavier Matilla Ayala
Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori
Professor Associat
javier.matilla@upc.edu


Jordi Mitjans Escobar
Departament de Projectes Arquitectònics
jordi.mitjans@upc.edu


Sandra Moliner Nuño
Departament de Representació Arquitectònica
sandra.moliner@upc.edu


Joan Moreno Sanz
Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori
joan.moreno@upc.edu



Total professors: 108
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »