Jordi Payola Lahoz
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
Professor Associat
jordi.payola@upc.edu


Francesc Pla Ferrer
Departament de Projectes Arquitectònics
francesc.pla.ferrer@upc.edu


Josep Pratdesaba Fargas
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
josep.pratdesaba@upc.edu


Jaime Prous Martín
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
jaime.prous@upc.edu


Joan Puigdomenech Franquesa
Departament de Física
joan.puigdomenech@upc.edu


Bartolomé Ramis Frontera
Departament de Projectes Arquitectònics
bartolome.ramis@upc.edu


Jorge Recasens Ferres
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
j.recasens@upc.edu


Josep Ricart Ulldemolins
Departament de Projectes Arquitectònics
Professor Associat
josep.ricart@upc.edu


Silvia Ros Perez
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
silvia.ros@upc.edu


María Isabel Rossello Nicolau
Departament de Teoria i Història de l'Arquitectura i Tècniques de Comunicació
maribel.rossello@upc.edu



Total professors: 108
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »