El Màster en Arquitectura que s'imparteix a l'Escola Tècnica Superior d'Arquitectura del Vallès és un màster que habilita per a la professió d'Arquitecte, i per tant el 100% dels seus professors compatibilitzen l'exercici de la docència amb una pràctica professional reconeguda. El 75% d'aquestes professors son, a més, Doctors Arquitectes.


Alfonso De Jesús Godoy Muñoz
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
alfonso.godoy@upc.edu


Madalen González Bereziartua
Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori
madalen.gonzalez@upc.edu


Lorena Maristany Jackson
Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori
lorena.maristany@upc.edu


Carles Padros Salles
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
carles.padros@upc.edu


Francesc Pla Ferrer
Departament de Projectes Arquitectònics
francesc.pla.ferrer@upc.edu


Josep Ricart Ulldemolins
Departament de Projectes Arquitectònics
Professor Associat
josep.ricart@upc.edu


Marc Roca Musach
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
marc.roca.musach@upc.edu


Roger-Joan Sauquet Llonch
Departament de Projectes Arquitectònics
Professor Ajudant Doctor
roger-joan.sauquet@upc.edu


Marc Serra Ureta
Departament de Representació Arquitectònica
marc.serra.ureta@upc.edu


Enrique Soriano Botella
Departament de Representació Arquitectònica
enrique.soriano@upc.edu



Total professors: 22
« 1 2 3 »