El Màster en Arquitectura que s'imparteix a l'Escola Tècnica Superior d'Arquitectura del Vallès és un màster que habilita per a la professió d'Arquitecte, i per tant el 100% dels seus professors compatibilitzen l'exercici de la docència amb una pràctica professional reconeguda. El 75% d'aquestes professors son, a més, Doctors Arquitectes.


Elena Albareda Fernández
Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori
elena.albareda@upc.edu


Albert Cuchí Burgos
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
Professor Titular d'Universitat
alberto.cuchi@upc.edu


Pere Fuertes Pérez
Departament de Projectes Arquitectònics
Professor Agregat
pere.fuertes@upc.edu


Pablo Garrido Torres
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
Professor Associat
pablo.garrido@upc.edu


Carles Llop Torné
Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori
Professor Titular d'Universitat
cllop@coac.net


Fabian Lopez Plazas
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
fabian.lopez@upc.edu


Magda Mària Serrano
Departament de Projectes Arquitectònics
Professora Agregada
magda.maria@upc.edu


Anna Pagès-Ramon
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
Professora Lectora
anna.pages@upc.edu


Mariana Palumbo Fernandez
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
mariana.palumbo@upc.edu


María Isabel Rossello Nicolau
Departament de Teoria i Història de l'Arquitectura i Tècniques de Comunicació
maribel.rossello@upc.edu



Total professors: 12
« 1 2 »