Marta Adroer Puig
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
Professora Associada
marta.adroer@upc.edu


Claudi Aguiló Aran
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
Professor Associat
claudi.aguilo@upc.edu


Elena Albareda Fernández
Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori
elena.albareda@upc.edu


Inés Aquilué Junyent
Departament d'Urbanisme i Ordenació del Territori
ines.aquilue@upc.edu


Genís Àvila Casademont
Departament de Representació Arquitectònica
Professor Ajudant
genis.avila@cairat.upc.edu


Mariona Benedito Ribelles
Departament de Projectes Arquitectònics
Professora Associada
mbenedito@coac.net


Luis Beriain Sanzol
Departament de Projectes Arquitectònics
Professor Associat
luis.beriain@upc.edu


Gerard Bertomeu Farnós
Departament de Representació Arquitectònica
gerard.bertomeu@upc.edu


Dionís Boixader Ibáñez
Departament de Tecnologia de l'Arquitectura
Professor Titular d'Universitat
dionis.boixader@upc.edu


Guillem Bosch Folch
Departament de Representació Arquitectònica
Professor Associat
guillem.bosch@upc.edu



Total professors: 99
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »